FAQ ECO

Tatyana
2 min readMar 7, 2021

Як я можу завантажити додаток Eco?

Додаток Eco знаходиться в стадії бета-тестування і в даний час є тільки для користувачів зі списку очікування, співробітників партнерських компаній і їх рефералів. Ми розширюємо доступ щотижня, приділяючи першочергову увагу активним учасникам списку очікування. Якщо ви ще не приєдналися, почніть з цього! А якщо ви знаєте кого-то, хто вже використовує Eco App, попросіть посилання.

Покривається мій рахунок ECO за допомогою FDIC?

Ваші гроші застраховані нашими партнерами від крадіжки і порушення безпеки. Це не те ж саме, що страхування FDIC. Оскільки Eco не є банком, ваш баланс в Eco не покривається FDIC — і в цьому вся суть! Коли ви зберігаєте гроші в PayPal, Venmo або Cash App, ви обмінюєте покриття FDIC для зручності. Коли ви тримаєте гроші в деяких фондах грошового ринку, ви обмінюєте покриття FDIC на підвищену процентну прибутковість. З ECO, компроміс приносить вам обидва варіанти: найкраща нагорода за трату і кращу віддачу від вашого сидячого балансу з зручністю того, що все в одному місці.

Чи справляється плата (комісія) за використання ECO?

Ні! Плата за використання ECO не стягується.

Що таке ECO-бали?

Ви заробляєте 2,5 бала за долар кожен раз, коли витрачаєте гроші за допомогою Eco — понад Кешбек! Еко-бали в даний час призначені тільки для розваги (або, як ми говоримо в Eco, «тільки для дослідницьких цілей»).

Чому ECO просить мене підписати угоду з умовами третіх осіб?

Ми працюємо з регульованими фінансовими партнерами, щоб вам було легше переводити гроші в Eco і з Eco, а також щоб ваші гроші завжди були в безпеці.
Коли ви вносите гроші на свій еко-баланс, ви відправляєте кошти нашому партнеру-банку. Потім ці кошти конвертуються в долари США і переводяться на ваш еко-рахунок у нашого партнера-хранителя. Все це відбувається автоматично! Оскільки ці партнери допомагають переміщати і убезпечити ваші кошти, при реєстрації необхідно погодитися з їх умовами обслуговування.

Якщо у Вас є додаткові ідеї, ви можете з нами поділитися

support@eco.com

Крипо-инвестор

Следовать

--

--